top
1
Dane podstawowe
sGrupa / model

Odbiór samochodu

  data (rrrr-mm-dd)

:

Zwrot samochodu

  data (rrrr-mm-dd)

:


Rezerwacja telefoniczna:
kom. + 48 607 457 367
kom. +48 695 654 535
tel/ fax + 48 32 284 51 96
office@silvercar.pl


flag - en flag - de flag - it
Kia Sportage 1,7 ON - nowoczesna, bogato wyposażona, bezpieczna. Sprawdź naszą ofertę

Wypożyczalnia samochodów Silvercar na lotnisku Katowice – Pyrzowice i Kraków- Balice zapewni wynajem najlepszych samochodów osobowych.

Balice wynajem samochodów to miejsce, które dopasowuje samochód do klienta. Wszystkie znajdujące się auta w ofercie są najwyższej jakości. Samochody są nowe, ekonomiczne i bezpieczne. Sprawiają, że droga nie męczy i szybko mija. Nasze samochody zapewniają także relaks i dobre samopoczucie.

Wypożyczalnia samochodów Kraków – Balice przyciąga atrakcyjnymi cenami, które na długo pozostają w pamięci. Wszyscy lubimy gdy zaoszczędzimy, dlatego klienci z chęcią wracają.

Tak samo tania jest wypożyczalnia samochodów Katowice. Pozwala zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również czas. W łatwy sposób można sprawdzić cenę oraz zarezerwować auto on-line. Wszystko dzięki temu, że Katowice( Pyrzowice) wynajem samochodów posiada elektroniczny system rezerwacji aut. Wypożyczalnia aut Pyrzowice prowadzi uproszczoną procedurę rezerwacji. Wystarczy poświęcić 2 minuty na całe przedsięwzięcie, by wynająć wymarzony samochód. Pyrzowice wypożyczalnia samochodów, to firma w której panuje miła atmosfera. Tutaj każdy klient jest traktowany indywidualnie i wyjątkowo. Każdy może liczyć na fachową pomoc i wyrozumiałość. Pomożemy w wyborze samochodu takiego, który będzie najbardziej dostosowany do Państwa potrzeb. Wynajem aut Katowice (Pyrzowice) zadowoli nawet najbardziej wymagających, pod każdym względem. Warto skorzystać z bogatej oferty wypożyczalni, aby się o tym przekonać. Wypożyczalnia samochodów Pyrzowice – Katowice i Kraków – Balice, to jakość która idzie w parze z ekonomią. To wypożyczalnia, której nie można się oprzeć, bo nigdy nie było tak tanio, prosto i szybko.