top
1
Dane podstawowe
sGrupa / model

Odbiór samochodu

  (rrrr-mm-dd)

:

Zwrot samochodu

  (rrrr-mm-dd)

:Rezerwacja telefoniczna:
kom. + 48 607 457 367
kom. +48 695 654 535
tel/ fax + 48 32 284 51 96
office@silvercar.pl


Kraków Balice

Wypożyczalnia Samochodów Silvercar na lotnisku Kraków Balice działa szybko i sprawnie. Bez problemów i zbędnych formalności można tu wynająć auto osobowe najwyższej jakości.


Z wysokim standardem i jakością idzie w parze niska cena i niezawodność wynajmowanych aut. Wszystkie te czynniki spełniają potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.Wypożyczalnia Samochodów Balice jest dostępna 24 godziny na dobę. Można wynająć auto o każdej porze dnia i nocy. Na życzenie wypożyczających, za dodatkową opłatą istnieje możliwość podstawienia i zwrotu samochodu.


Wypożyczalnia Samochodów Balice posiada elektroniczny system rezerwacji aut. Pozwala on sprawdzić cenę i dokonać rezerwacji wybranego samochodu on-line. System ten skraca czas oczekiwania na wymarzony samochód. Cały proces rezerwacji zajmuje zaledwie dwie minuty. Proste i szybkie rozwiązania powodują, że nie jesteśmy narażeni na stres i utratę czasu, a jak wiemy - „Czas to pieniądz”. Ludzie pracujący pod presją czasu, żyjący w pośpiechu powinni docenić tę zaletę wypożyczalni.Balice wynajem samochodów to miejsce dla ludzi, którzy chcą być docenieni i traktowani wyjątkowo. W każdym samochodzie znajduje się klimatyzacja, elektryczne sterowanie szyb i radio. Komfort wynajmowanych aut sprawia że nawet przy długiej podróży czujemy się zrelaksowani. Istnieje także możliwość dodatkowego wypożyczenia systemu GPS i fotelika dla dziecka. Warto więc pamiętać, że Wypożyczalnia Samochodów Kraków Balice to jedyne miejsce w Krakowie, gdzie jest tanio, szybko i sprawnie.


 

Nissan Micra Automat i Skoda Rapid ON Automat już dostępne!

 TYLKO W SILVERCAR!

 

SPRAWDŹ!

 

PROMOCJA!   !!!

 

Cennik obowiązuje do dnia 30.11.2015 r. Sprawdź nasze nowe niższe ceny   !!!

Kia Sportage 1,7 ON - nowoczesna, bogato wyposażona, bezpieczna. Sprawdź naszą ofertę